אודות

שמי ד"ר אמיר צבעוני. סיימתי לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, ואני רופא מומחה ברפואת משפחה. אני עובד במכון לרפואת כאב בקריה הרפואית רמב"ם בחיפה ובקליניקה פרטית בבנימינה. אני מרצה בקורס "נאמני כאב" לאנשי מקצועות בריאות של הפקולטה לרפואה של הטכניון, בכנסים רפואיים וכן בפני הקהל הרחב. אני חבר בועד האגודה הישראלית לפסיכוסומטיקה.

עוד לפני תחילת לימודי הרפואה שלי התעניינתי בקשר גוף-נפש. זיהיתי בעצמי תופעות רבות בהן הנפש משפיעה על הגוף, וחקרתי שיטות טיפול שונות שלא למדתי בבית הספר לרפואה. בחרתי להתמחות ברפואת משפחה – מקצוע שבו ניתן להכיר את המטופלים באופן שלם ולייצר קשר טיפולי מרפא. במהלך התמחותי נחשפתי לראשונה לספר של ד"ר ג'ון סארנו, ולמדתי כיצד ידע יכול לרפא כאב. חקרתי לעומק את הנושא, והעשרתי את הידע שלי בטיפול בכאב. עברתי קורס הכשרה לטיפול בכאב של הפקולטה לרפואה של הטכניון. בקליניקה אני עוסק בליווי ובהדרכת מטופלים לריפוי מכאב כרוני בגישות המשלבות גוף-נפש.

מטרתי היא להפיץ את הידע הזה, כך שכמה שיותר אנשים הסובלים מכאב כרוני יוכלו לחוות החלמה מלאה, ושכמה שיותר מטפלים יכירו גישה זו ויוכלו להציע אותה למטופליהם. מטרת אתר זה היא הנגשת הידע בצורה פשוטה וברורה.

ניתן לעקוב אחרי גם בפייסבוק – "ד"ר אמיר צבעוני – טיפול בכאב כרוני" וכן להרשם לרשימת התפוצה למייל.